Kursy języka angielskiego z National Geographic Learning

g.edu.pl

Kurs angielskiego rozbudzający ciekawość świata

g.edu.pl

Nauka angielskiego na bieżąco z osiągnięciami nauki

g.edu.pl

Szkoła angielskiego przybliżająca kulturę i sztukę

g.edu.pl

Kurs angielskiego ukazujący piękno i różnorodność przyrody

g.edu.pl

Kursy języka angielskiego z National Geographic Learning

g.edu.pl

Kurs angielskiego rozbudzający ciekawość świata

g.edu.pl

Nasza oferta skierowana jest do każdego kto chce nauczyć się języka angielskiego. Skutecznie łączy zagadnienia gramatyczne z wiedzą o współczesnym świecie, buduje i rozwija słownictwo, sprawiając, że komunikacja przychodzi bez trudu również tym, nieśmiałym i „zblokowanym”, którzy wątpią w swoje językowe możliwości i boją się zwykle odzywać na zajęciach. Nasze lekcje są prowadzone w taki sposób, by zniwelować ten dość często występujący problem. Nasi kursanci z lekcji na lekcję są coraz bardziej pewni siebie, co sprawia, że nauka języka angielskiego, która dotychczas sprawiała im niemałą trudność, staje się dla nich łatwiejsza i przyjemniejsza, a także w rezultacie efektywniejsza.

Podręczniki i materiały audiowizualne National Geographic obejmujące teksty, zdjęcia i filmy skierowane są do różnorodnych odbiorców i do każdej kategorii wiekowej. Znajdą w nich Państwo różnorodne tematy powiązane z wiedzą o współczesnym świecie, kulturą, sztuką, a także rozmaite frapujące człowieka XXI wieku zagadnienia. Zajęcia angielskiego przestaną być dla Was, czy Waszych dzieci nudne, a wręcz przeciwnie rozbudzą na nowo ciekawość świata i Wszechświata, zapoznają z osiągnięciami nauki, przybliżą kulturę i sztukę, a dzięki wyjątkowym zdjęciom pokażą piękno i różnorodność otaczającej nas przyrody.

Nauka ze Szkołą Językową Globe w połączeniu z materiałami i metodyką National Geographic sprawnie łączy wiedzę o świecie z efektywną nauką języka angielskiego.

Nasze kursy obejmują dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, a także dorosłych.